PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Želja po moderatorstvu?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Želja po moderatorstvu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Želja po moderatorstvu?   Želja po moderatorstvu? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 11:47 am

Tema namenjena vsem članom, ki se im zdi smoterno pomagati še več na samem forumu, kdor ima resnično žlejo povdarjam resnično, ga bomo dodali za moderatorja,naj pa že sedaj povem, da ne bo enako kto s starim forumom, smo imeli nekje 12kom moderatorjev, eni so bili zelo pridni, eni pa so oddali samo par postov in jih ni bilo nikoli več na forumu, take moderatorje bomo iz tega foruma brisali ali postanejo navadni člani rečeno oz. pogoj je, če moderator ne bo sodeloval nič, oz. cca 1mesec, ga spremenimo v navadnega člana!
Enako pa pomeni, da moderator ne bo rabil cele dneve delati na forumu, pisati, brskati,pač del kar mora vsak mod narediti!

lp Damjan, kdor bi bil,se naj kr v to temo vpiše,povej kaj bi on delal, za kateri oddelek bi imel glavno vlogo na forumu!
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
NoWii

NoWii


Število prispevkov : 117
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Mengeš

Želja po moderatorstvu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Želja po moderatorstvu?   Želja po moderatorstvu? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 12:04 pm

Manjso zeljo mam, ja....

Forum bi obiskoval redno, se posebej PSP in OSTALO (ter "multiplatform, ce ga boste dodali).
Pa sevede se kje, vendar manj redno....

V teh sekcijah, pa z veseljem skrbim za red....
Sej to pomeni: upozarjanje, brisanje spama, kricanje na tiste, ki grejo proti pravilom...itd.? Very Happy
Potem, ja sunny
Nazaj na vrh Go down
http://gifgr.spaces.live.com/
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

Želja po moderatorstvu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Želja po moderatorstvu?   Želja po moderatorstvu? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 3:45 pm

Play, imam dovolj casa in sem na strani vsak dan, tako da sem ti pripravljen pomagati..

Skrblel bi za red itd .. vse kar je napisal nowii..tko nekak. Wink
Nazaj na vrh Go down
aaa

aaa


Število prispevkov : 34
Join date : 14/01/2008
Age : 30
Kraj : Skofja Loka

Želja po moderatorstvu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Želja po moderatorstvu?   Želja po moderatorstvu? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 5:25 pm

tudi jaz sem pripravljen pomagati, seveda ce me boste vzeli Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Cloud

Cloud


Število prispevkov : 32
Join date : 14/01/2008
Age : 30
Kraj : Maribor

Želja po moderatorstvu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Želja po moderatorstvu?   Želja po moderatorstvu? Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 11:58 pm

Če res potrebujete pomoč, vam rade volje pomagam. Takisto pa mislim, da je imeti nesmiselno več kot 10 modov na enem forumu. Stvari se namreč takoj začnejo zapletati.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Želja po moderatorstvu? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Želja po moderatorstvu?   Želja po moderatorstvu? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Želja po moderatorstvu?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Razno :: Ostalo-
Pojdi na: