PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Microsoft Messenger Kit

Go down 
AvtorSporočilo
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Microsoft Messenger Kit Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Microsoft Messenger Kit   Microsoft Messenger Kit Icon_minitimePon Feb 04, 2008 4:01 pm

vir:
http://www.konzole-slovenija.com/modules/wfsection/article.php?articleid=107

Bivša MS QWERTY, po novem znana kot »MS Chatpad«, je med nami - v paketu imenovanem Messenger Kit. Zame osebno, moram reči, težko pričakovan in veliko obetajoč dodatek. Kaj lepega so nam tokrat v Redmondu pripravili, bom skušal zajeti v spodnjem sestavku.

Odpiranje in vsebina

Kot je pri Microsoftu navada, imajo skoraj vsi dodatki (razen MS HD-DVD dodatka) enako težavo pri odpiranju. Paket je enostavno predobro zapakiran in včasih dobim občutek, da to počne Microsoft načrtno. Kot sem do sedaj uspel ugotoviti, je najlažje paket odpreti z olfa nožem. Pri tem pa je potrebna previdnost, da se slučajno ne urežemo ali poškodujemo izdelka. Paket vsebuje »Chatpad«, navodila za uporabo in slušalko.

Izgled in izdelava

Sam izgled tipkovnice je bil očitno dobro premišljen. Zelo lepo se prilega kontrolerju in tudi ni bojazni, da bi se dodatek snel in odpadel med intenzivnejšim igranjem. Izdelava in izgled delujeta očesu prijazno in robustno.

Namestitev

»Chatpad« se namesti na kontroler - potrebno je uporabiti malce več moči, da se le-ta usede in zatakne. Kot pa sem že omenil, pri pravilni namestitvi ni bojazni, da bi med igranjem dodatek »dobil noge« in nenadzorovano zapustil pravilen položaj.

Vtisi

Že prvi vtis je bil izredno dober, dodatek deluje kompaktno, je očem prijazen, predvsem pa služi namenu. V mraku se ob pritisku na tipkovnico tipke osvetlijo. Prav pride tudi hitra tipka za zagon Messengerja, obenem pa na moje veliko začudenje tipkovnica vsebuje tudi črko »š«. Dodatek pričara dejansko popolnoma novo dimenzijo pri uporabi Messengerja in tvori celoto z zadnjo večjo nadgradnjo »dashboard-a«.

Paket vsebuje tudi novo slušalko s spremenjenim pretikalom, ki je sedaj na povezovalnem kablu, katerega konec krasi nov vtič. Seveda se novi vtič lepo usede v za to pripravljeno luknjo na »Chatpad« dodatku.

Zaključek

Moja izkušnja z Messenger Kitom je zelo dobra in se od prvega trenutka do sedaj, ko »Chatpad« že nekaj časa uporabljam, ni spremenila. Morda bi bila cena lahko malce nižja, a vendar ni pretirana, glede na to, kaj dobiš v paketu. Prijetno so me presenetile tri stvari: hitra tipka za zagon Messengerja, možnost uporabe črke »š« ter dejansko trdna lega dodatka na tipkovnici. Dodatek ne potrebuje dodatnih baterij in je ponoči osvetljen, če je to potrebno.
Nekih večjih minusov nisem opazil, razen predvidnega manjka šumnikov.

Če potegnem črto, je MS Messenger Kit dobro opravil svoje poslanstvo.

Microsoft Messenger Kit 107_vsebina_paketa_messenger_kit

pisec avtor:
Avtor: Xsiluro360
Objavljeno: 03.10.2007

vir:
http://www.konzole-slovenija.com/modules/wfsection/article.php?articleid=107
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
 
Microsoft Messenger Kit
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Xbox 360 Wireless Racing Wheel Microsoft

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Konzole :: Xbox 360-
Pojdi na: