PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Swap Magic 3.6 + Magic Fix komplet! ZA PS TWO!NOVO!

Go down 
AvtorSporočilo
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Swap Magic 3.6 + Magic Fix komplet! ZA PS TWO!NOVO! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Swap Magic 3.6 + Magic Fix komplet! ZA PS TWO!NOVO!   Swap Magic 3.6 + Magic Fix komplet! ZA PS TWO!NOVO! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 12:18 pm

Swap Magic 3.6 + Magic Fix komplet!

Najnovejsi CD/DVD komplet "Swap Magic 3.6" omogoca zaganjanje varnostnih kopij CD ali DVD iger za PS2 konzolo, zaganjanje "homebrew - doma napisanih" programov s trdega diska, USB diska ali spominske kartice ter moznost predvajanja DVD filmov vseh regij. Vgradnja modchipa ni potrebna(!), ravno tako ni potrebno odpiranje konzole pri namestitvi "Magic Fix" seta, kar pomeni, da konzola ohrani polno enoletno garancijo!

V kompletu dobite CD SwapMagic 3.6 za zaganjanje varnostih kopij CD iger, DVD SwapMagic 3.6 za zaganjanje varnostnih kopij DVD iger ter Magic Fix komplet (za novejse PS2 - PSTWO slim konzole) ali Slide Card (za starejse PS2 konzole).


Swap magic 3.6

by plavi on Thu, 20. Oct 2005, 09:54
Kot najprej bi se zahvalu ekipi playgame za koristen nasvet glede swap magic 3.6, od samega začetka ko sem kupil konzolo ps two sm bil v dvomih kaj narediti da bi lahko igrau varnostne kopije, veliko sm brau da se na ta tankih konzolah ps two radi kvarijo laseri zato sem se bal not dati čip saj bi mi tako propadla garancija in bi stroške popravila kril sam ki pa niso tako majhni, zato sem se obrnil na pomoč playgame ekipo, ki so mi svetovali da če hočem obdržati garancijo naj uporabim swap magic,
najprej sem dvomil v to varijanto, ampak sem jo vseeno sprobal in ko sem je sprobal sm se zelo presenetil saj imam doma skoraj 30 špilov in vse mi delajo brez kakršnih problemov, svetoval sem prijatelju isto stvar in mu prav tako delajo vsi špili, zato vsem predlagam ki imajo ps two da uporabljajo swap magic, ki je trenutno vsaj zame edina stvar s katero obdržite 100 % garancijo.

Lep pozdrav playgame ekipi in hvala za nasvet.
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
 
Swap Magic 3.6 + Magic Fix komplet! ZA PS TWO!NOVO!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» PS3 KOMPLET KONZOLA 250GB FIFA WC 2010 IN IGRA FIFA WC 2010
» Nintendo 3DS in dodatna oprema NOVO
» Nintendo 3DS in dodatna oprema NOVO
»  Xbox 360 Arcade 1.71 LT odklep, 2letna garancija, novo
» Xbox 360 Arcade Guitar1.71 LT odklep, 2letna garancija, novo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Razno :: Mod chipi - moduli-
Pojdi na: