PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Konzola se enostavno ne prižge

Go down 
AvtorSporočilo
mukasa




Število prispevkov : 1
Join date : 22/08/2008

Konzola se enostavno ne prižge Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Konzola se enostavno ne prižge   Konzola se enostavno ne prižge Icon_minitimePet Avg 22, 2008 9:49 pm

Ok. Najprej en lep pozdrav,zdj pa k zadevi. PRek ebaya sm naroču konzolo xbox 360 premium v ZDA. Po pošti sem jo dobil v četrtek. Kmalo potem sem ugotovil,da rabim prvo kot prvo pretvornik napetosti iz 220 V na 110 V. Dobim to,vklopim konzolo,vse lepo in prav,lotim se dela v nastavitvah konzole. Ko pridem do display-a...torej,ko nastavljam resolucijo....se konzola enostavno ugasne. Zdj zraven je bil nek zvok,nisem prepričan a je biu to zvok.ki pač sledi tisti sliki,ki naj bi jo videl,potem ko se m spreminjal resolucijo,al je biu pač zvok,ki kaže nek problem. Zdj prvo kar sm naredu je da sm klicu v rač. tgovino..vprašal kaj bi blo,peljal napajalnik+pretvornik v trgovino,kjer mi pove,da je pretvornik napetosti 1x preslab. Pretvornik je 100 W napajalnik pa kao rabi 203 W. Zdj ne vm v čem je fora..sam ko prklopim na novo,se pretvornik ne segreje kot se je prej,ko je za 10-15 minut delovalo. Zdj me zanima,če imate tu v tej trgovini pretvornike z 220 na 110 z 203W moči ALI če mi lahko kdo pove,če je napajalnik za ameriško in evropsko verzijo enak,in če imate le tega. Za pomoč se vnaprej zahvaljujem. Rad bi samo vedel,če lahko uporabim napajalnik,ki je namenjen nam,evropi,na konzoli iz ameriškega trga.
Nazaj na vrh Go down
 
Konzola se enostavno ne prižge
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
»  PS3 120 GB KONZOLA
» PS3 KOMPLET KONZOLA 250GB FIFA WC 2010 IN IGRA FIFA WC 2010

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Pomoč in Informacije :: Igralne konzole in njihove težave-
Pojdi na: