PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Naj dirkaška igra, zgodivina vašega igranja?

Go down 
AvtorSporočilo
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Naj dirkaška igra, zgodivina vašega igranja? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Naj dirkaška igra, zgodivina vašega igranja?   Naj dirkaška igra, zgodivina vašega igranja? Icon_minitimeČet Sep 25, 2008 11:40 am

Vidim da na forumu ni topica za malo ali obuditve zgodovine ali čisto nekaj novega.

Zanima me , katere so vaše prve tri najboljše ali navadne, ali arkadne in simulacijske, lahko tudi zgodovisnka igra, dirkaške igre in če bi vsak dodal kakšno besedo, zakaj je špil dobr, kakšen čar ima?Recimo od kdaj igrate igre, od kdaj igrate na volanu in podobno?

-delne simulacija ali pol simulacija

1-Gran Turismo 4 ps2
-ker je veliko vozil,cca 600kom+ lepa grafika na Playstation2, lepo se igra na igralni plošček ali na volan, veliko predelav oz. tuning vozil

2-Gran Turismo 3 ps2
-opis nekak podbn kot v gt4, edino malo slabša grafika, manj vozil itd

3-Gran turismo 3 in Toca 1, recimo še Colin2

recimo čiste simulacije

1-Race 07 in Evo
-trenutno mi je najboljša igra poleg EVo, meni lepa grafika, odlično modelirane proge, fizika vozil, odličen setup vozil, najboljši on line način dirkanja-oz. vsaj meni.

2-GTR2
-gtr1 ke še nism igral, pa zna biti enako zelo dobra, gtr2 ,ker je veliko vozil,enako povedano vse kot v RACE 07 je špil vrhunski

3.GT Legends
-je še na tedn 2-3h časa, da malo spobam stare beštije, nadmočna mi je grafika,ker mi lepo laufa, mislim ne tako lepa, lepo mi dela igra, zelo lepe notranjosti vozil, vredu vozni model, lepe proge, zvoki vozil so mi fenomenalni, nasploh so mi stare legende res nadmočne, sam bi si želel celo, da bi skupno odigrali on line gt legends

-Richrad Burns Raly
-večina ga pozna,za moje pojme najboljši raly, spet veliko vozil, lepe proge, grafika meni čisto vredu, vozni model je nadmočen, sicer na ps2 ali xbox1, ga je na joystick težko igrati, sicer meni ne tako, večini je in res ni za dekleta.

arkada ali čista arkada

1.kaj pa vem,je sploh kera zanimiva?
-recimo prvi del Burnouta, Stuntman kaskader v svojem vozilu igra je na ps2
-Formule na ps2 od 04 do 06
-NFS bolj prvi deli
-Test Drive
-Driver 1,2 del
-recimo še kak GTA sm sej ni samo vožnja.

moja zgodovina se nekje začne igranja od leta 15leta (večina rkad NFS 1,2 se mi zdi, in kak raly Colin1,veliko iger na pc-ju pri kolegu,pri 18tih prva konzola ps1, prvi pc dobim šele pozno v 19letu-nabavil šele sam, nato so me igre tako pritegnile da od 20leta delam vsak dan z igrami oz. sistemi, prvi volan šele pri 18letih na ps1, nato nabava dragega ps2 bil je celo 160k sit,in anto velko zatišje,ker sem sva nabijala samo ps2 in gt4 cca 3leta da mi je že ............, in nato nabava pc-ja za igre, in pc dirkačine kot so wtcc06, oz. te simulacije igram šele od leta 2006 zima, nato sem prvič začel igrati on line na slo-racingu oz. z vami lansko sezono!

Če se kaj spomnim , pa še dopolnim!
Pa vi?
hvala na odgovorih, tema je namenjena spoznavanju vaših iger in vaše zgodovine igranja!
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
 
Naj dirkaška igra, zgodivina vašega igranja?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» WTCC Turne dirke sezona 2008 VABLJENI! (igra)
» PS3 KOMPLET KONZOLA 250GB FIFA WC 2010 IN IGRA FIFA WC 2010

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Razno :: Ostalo-
Pojdi na: