PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Xbox360 splošna tema!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
BloRd

BloRd


Število prispevkov : 6
Join date : 27/12/2008

Xbox360 splošna tema! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Xbox360 splošna tema!   Xbox360 splošna tema! Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 8:16 pm

Tema je namenjena samo pogovorom o xbox-360 software, hardware, pomoč uporabnikom...
Nazaj na vrh Go down
BloRd

BloRd


Število prispevkov : 6
Join date : 27/12/2008

Xbox360 splošna tema! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Xbox360 splošna tema!   Xbox360 splošna tema! Icon_minitimeNed Dec 28, 2008 8:23 pm

Kako pogledam kakšen pogon (DVD-rom) imam v xbox360?


Xbox360 splošna tema! Allthreedvdsf360


Pogon philips benq in najnovejši lite-on pogon sta si od vzunaj zelo podobna ponavadi so novejši modeli po marcu 2008 lite-on drugače pa se da točno vidit če odpreš faceplate. Kako o tem malo kasneje Very Happy
Nazaj na vrh Go down
TACC




Število prispevkov : 1
Join date : 06/01/2011

Xbox360 splošna tema! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Xbox360 splošna tema!   Xbox360 splošna tema! Icon_minitimeČet Jan 06, 2011 6:27 pm

Pozdravljeni!

Zanima me, kako je s temi regionalnimi nastavitvami Xboxa. Recimo ali bi v ZDA kupljeni Xbox delal na našem području, ter če podpira igre namenjene našemu področju. Pravtako pa me zanima če je možno potem s tem xboxom igrati igre preko spleta na našem regionalnem področju. Zelo si želim Xbox, vendar se mi ne zdi racionalno zapraviti toliko denarja za izdelek ki ga v ZDA dobiš veliko ceneje.
Čeprav dvomim, da je ta možnost izvedljiva ampak vprašati ni greh Smile

Hvala za odgovor in LP
Nazaj na vrh Go down
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Xbox360 splošna tema! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Xbox360 splošna tema!   Xbox360 splošna tema! Icon_minitimeČet Feb 17, 2011 3:55 pm

zdravo


Kot vem sam je težava prva glede napajanja, in mislim ne me držat za besedo, da ntsc igre ne delajo na pal verziji, edino d aimaš ntsc konzola, kupuješ iz usa igre, je pa res da so kr dosti ceneje!
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
Sponsored content





Xbox360 splošna tema! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Xbox360 splošna tema!   Xbox360 splošna tema! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Xbox360 splošna tema!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» K: faceplate (xbox360)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Konzole :: Xbox 360-
Pojdi na: