PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Član foruma, predstavi se!

Go down 
+11
tesko
Cloud
denzy
m_aljaz
jurc-back
aaa
Klemen
Bianca-PG
KruhG
NoWii
Play
15 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeSob Jan 12, 2008 1:05 pm

Pozdravljeni!

Takole, odprli smo novo rubriko za predstavitev samega sebe oz. da se bolje spoznamo in se še močneje skupno povežemo!

Naj začnem s svojo predstavitvijo, katega naj bo enaka za druge:

Sem Damjan, star 26 let, živim v Novem mestu in poleg igralnih konzol uživam v vsakdanjem brskanju povezanim z bencinskim športom!
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
NoWii

NoWii


Število prispevkov : 117
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Mengeš

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 1:59 pm

Huh....
Moje ime je Jure, nahajam se v okolici Ljubljane. Var nekaj casa prezivim pred PSPjem in PCjem (prevec), seveda pa se kdaj tudi zunaj malo pozabavam....
Vseskupaj kvarijo vsakdanje solske obveznosti Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
http://gifgr.spaces.live.com/
KruhG

KruhG


Število prispevkov : 6
Join date : 14/01/2008
Age : 29
Kraj : Ilirska Bistrica

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 3:20 pm

Sem Gregor.....................kličte me Kruh.................Sem iz Ilirske Bistrice, star 13...............................Zanima me rally in upam da bom kdaj furu........aja zanima me duti računalništvo.......

Za zdaj je to vse..........
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 4:20 pm

Lepo pozdravljena in dobrodošla oba! cheers
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 4:50 pm

Bianca-PG je napisal/a:
Lepo pozdravljena in dobrodošla oba! cheers

no le dej kej o sebi povej, ke vemo da rada lulčke gledaš geek lol!
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
Klemen




Število prispevkov : 14
Join date : 14/01/2008
Age : 35
Kraj : Maribor

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 4:56 pm

Sem Klemen iz Maribora, star 19 let, zanima pa me vse v zvezi z računalnikom.
Nazaj na vrh Go down
aaa

aaa


Število prispevkov : 34
Join date : 14/01/2008
Age : 30
Kraj : Skofja Loka

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 5:31 pm

Ime mi je Anze, star sem 14 let in sem geek....hehe. Vecino casa prezivim pred xbox-om oz. pred sosedovim wii-jem.
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 5:34 pm

Play je napisal/a:
Bianca-PG je napisal/a:
Lepo pozdravljena in dobrodošla oba! cheers

no le dej kej o sebi povej, ke vemo da rada lulčke gledaš geek lol!

Tale slika je zakon! Takoj bi jo imela doma na steni. geek

No, pa še nekaj o meni:

-Ime mi je Branka. Že leta in leta sem ljubiteljica igralnih konzol, predvsem Playstation-a. Obožujem živali, sploh pse. Imam doma psa in psico, oba sta mešanca, eden pasemski mešanec, psica pa je mešanka med več pasmami. Obožujem oba. Imam še muca Puhca, starega okrog dve leti, prav tako sem ga pobrala s ceste kot psico Piko. Pes Bučko pa je prišel k hiši napovedano, oz. sva si ga sama izbrala, ko je imela ena samojedka mladičke. Very Happy Hranim pa še ostale muce, ki niso moje, ampak vem, kje se zadržujejo. Rada bi tudi ujela mačko, ki je imela sedaj mladičke, in jo peljala na sterilizacijo. Če bi bilo po moje, bi skrbela za živali, jim iskala domove, in jih na takšen in drugačen način reševala. Ah, spet o živalih pišem... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 8:22 pm

Am.. sej Jure, star 14 (26.marca mam rojstn dan, play da ne pozabs ksnga darila zame zdilat Very Happy ) hec...
Drgac pa nism lih nek full geek, vecinoma casa sem na kompu in surfam za novicam,filmim, poslusam glasbo, igram tud igre na wiiju tko da ce bi mi dal play dovoljenje da napisem kak opis bi ga zveseljem napisal saj imam skoraj vse dobre igre za na wiiju.. Laughing itd.. drgac pa tud plezanje treniram 5x na tedn po 2 uri tko, da mi za geekanje ne preostane veliko casa Very Happy ...Ucim se se kitaro, da bom postal tr00 guitar player Very Happy .....

Imam pa eno offtopic vprasanje, in sicer kako je s tem piratish pogovori, ali je isto kot na konzolah da se o piratskih igrah ne sme govort ali kako, prebral sem da linke ne smes dajat /kar je logicno da jih ne bos dajal /


lp santa
Nazaj na vrh Go down
m_aljaz

m_aljaz


Število prispevkov : 90
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Dolenjska je moja mati

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 10:41 pm

Da boste še mene poznal,ime mi je Aljaž,rad imam računalnik in pa internet,večina časa sem za računalnikom,v hiši se nahaja še PS Two k pa bol kot ne počiva,trenutno sem star 14 let(rojstni dan imam 8.2),ja skor bi pozabu,v garaži pa me v delih čaka minimoto,komaj čakam da popravim vodno pumpo in sestavim vse skupaj da bomo na Vedelromu spet nažigal afro najljubši hobi pa je seveda laško Twisted Evil Embarassed

Lepo pozdravljeni od strica Aljaža Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.drink.mojforum.si
denzy
Admin
denzy


Število prispevkov : 26
Join date : 11/01/2008
Age : 32

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Jan 14, 2008 10:44 pm

Ok sem mlad dec:) In sem tle, da vam grenim življenje:)
Nazaj na vrh Go down
https://playgame.forumsl.net
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeTor Jan 15, 2008 10:54 am

m_aljaz je napisal/a:
Da boste še mene poznal,ime mi je Aljaž,rad imam računalnik in pa internet,večina časa sem za računalnikom,v hiši se nahaja še PS Two k pa bol kot ne počiva,trenutno sem star 14 let(rojstni dan imam 8.2),ja skor bi pozabu,v garaži pa me v delih čaka minimoto,komaj čakam da popravim vodno pumpo in sestavim vse skupaj da bomo na Vedelromu spet nažigal afro najljubši hobi pa je seveda laško Twisted Evil Embarassed

Lepo pozdravljeni od strica Aljaža Wink

no on je moj najljubši nažigač v živo, sva kr nešteto ur skupaj preživela, se furala, trenirala,ššraufala, več na www.slo-minimoto.com nas je pa ene 6fantov ki smo resni in res tako hudičevo uživamo v tem športu da je že kr mal groze, letoso bomo meli pravo moto gp mini sezono, več na forumu!
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
Cloud

Cloud


Število prispevkov : 32
Join date : 14/01/2008
Age : 30
Kraj : Maribor

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeTor Jan 15, 2008 4:29 pm

Pa da še jaz povem nekaj o sebi.

Moje ime je Uroš, star sem 14 let in prihajam iz okolice MB (štajerc torej...Very Happy). Moj life se vrti nekako okoli šole, računalnika, treningov nogometa ter igranja Wiija. Rad pogledam kakšen dober film, preberem odlično knjigo, sem pa tudi velik fan animejev ter iger narejenih po le teh. Glede glasbe poslušam skorajda vse (z izjemo goveje muske Razz), da tudi Rebelde opentrack mi je všeč. Twisted Evil Po končani osnovni šoli nameravam na gimnazijo v MB, po končani le te (če jo bom končal seveda...), pa me zanima pod programiranja, torej FERI.
Nazaj na vrh Go down
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeČet Jan 17, 2008 1:11 am

jurc-back je napisal/a:


Imam pa eno offtopic vprasanje, in sicer kako je s tem piratish pogovori, ali je isto kot na konzolah da se o piratskih igrah ne sme govort ali kako, prebral sem da linke ne smes dajat /kar je logicno da jih ne bos dajal /


lp santa

hmm nekak takole, za pomoč že v naprej hvala,se priporočamo pomoje vsi,kateri smo želni branja Wii iger opisou...


kaj naj bi bilo dovoljeno, ni lepo da bi se dajalo linke za določene strani,kjer je kak program,kateri omogoča sm kopije iger, sej jaz niti en vem al ni, besedo kopija je lepš zamenjat za varnostno kopijo, poleg vsega,sej mi itak ne moremo sedeti zravn vas in videti ali imaš org špil in varnostno kopijo? sam sigurno ne bom dovolil, kot so besede, kako to zapečt, kako to potegnt, mislim samo podporo do zastonjske igre, pogovor glede mod chipov, kaj ti dela kaj ne, lahko napišeš v obliki dvd-r,cd-r, večina vemo za kaj se gre, mislim glavna stvar je za vse nas, da se samo nekak držimo vsi, da niti enemu nepomagamo, glede iger , katere se pač vleče iz neta po domače....


sej taka tema je meni zanimiva in bomo en dan posvetili mal več na te besede, zanimivo mi je, da sm prvič četos spoznal nekak približno, kdo si v žep deli največ denarja, pri org igrah in res zlomka zakaj so pri nas in drugje same igre, na primerjavo sistema, katerega rabiš za igranje zelo drage...drug dan kej več..
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
tesko

tesko


Število prispevkov : 2
Join date : 14/01/2008
Age : 36
Kraj : Lj.

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePon Feb 04, 2008 9:04 pm

Zdravo!

Sem ze kr nekj casa z wami in morm rec, da je now forum zlo uredu!
Sam tko naprej Wink

No moje ime je Marko, sem iz Ljubljane! Rojen na danasnji dan 20 let nazaj... Very Happy
Itak mi ni nch jasn, kr 20 ze... oblubm pa da se ga bom ta tedn bl u izi poliu =)

No moji hobiji pa so vecinoma na racunalniku in ps two. Na pc-ju sem kr dolg igrou Counter-Strike nakar sm koncno nehu. Na dwojki pa igram razno razno. Dost rd gledam tut animeje.

Aha, ksni sport se.., zaceu sm z bordanjm, k mi je dost hudo sam sm se prwic polomu k kanta, sam to me seveda nou ustavl =). Sm tut skejtu, sam nazlost so pac sla kolena, mogoce gdaj v bliznji prih. Igram pa tut ksno kosarko ali nogomet s kolegi.

Mislm, da bo dost ane...? sej ce pa ne pa praste se kj =)

LP, *_tEsk0
Nazaj na vrh Go down
http://www.gamespot.com
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeTor Feb 05, 2008 12:56 pm

Marko, dobrodošel, in seveda vse najboljše! Lepa leta... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
janko

janko


Število prispevkov : 15
Join date : 15/01/2008

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 1:21 am

pa še jest

ime mi je Peter, prihajam iz okolice Lj, star pa sem uf 3x + let no ja po srcu pa malo manj

sem eden tistih ki s Playem nažiga minimoto, seveda pa me doma poleg računalnika zabava tudi PS2

lp,
Nazaj na vrh Go down
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeSre Feb 06, 2008 11:32 pm

old school gamer torej Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 12:57 am

jurc-back je napisal/a:
old school gamer torej Very Happy

Ja, neki takega Very Happy

Janko, ne skrbi, tud mene kmalu čaka trojka spredaj Very Happy pa sem še čist preveč otročja lol!
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeČet Feb 07, 2008 11:46 am

ata Janko a kak GT4 odpelješ,le potrenirej,da te ne bom pol čist nascal,al pa MOTO GP,ne vem kdaj bo una ura odbila,da bomo neki malga igral....

aja nedelja grem jaz velo,če gre še kdo naj javi na slo-mini.. Basketball
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
LISJAK

LISJAK


Število prispevkov : 6
Join date : 16/01/2008
Age : 47
Kraj : še malo levo...

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePet Maj 02, 2008 4:38 pm

aloha cheers ,sem bernard iz bele krajine mlad 31 let,ponosen očka dveh nadebudnih fantov pirat ,ko mam cajta pa nažigam ps2 Very Happy in dober teden ps3 Shocked Twisted Evil ,na šihti pa uničujem zice novega twingiča Suspect pale
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePet Maj 02, 2008 10:33 pm

Živjo, Bernard Very Happy Lepo to, da si tako mlad, pa že očka dveh fantov, to je res pohvalno cheers Kaj igrate na PS3? Jaz trenutno GTA IV, če ga še nimate, toplo PRIPOROČAM Cool

LP v Belokrajino, kjer sem bila včasih 5 let vsaki dan. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
Blaz




Število prispevkov : 118
Join date : 13/05/2008

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimePet Maj 30, 2008 9:46 pm

Ja jest sm pa Erik doma sm z Loške Doline (među nogama naše koklje) star sm 14 let v prostem času rad uživam v kakšnem dobrem airsoft matchu, pa rčunalnik to itak ,upam da tud xbox kmal!
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 12:11 pm

LEpo pozdravljen Erik, in seveda, uživaj in piši čimveč Very Happy Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
Gastrofox




Število prispevkov : 3
Join date : 18/05/2008
Kraj : Hell

Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitimeSob Jun 07, 2008 12:03 am

Sem Gašper, star 22 let in sm iz Novega mesta. V prostem času igram kitaro (električno tapravo in ne Guitar Hero), veliko poslušam metal Twisted Evil in hard rock in nisem več študent Smile

uporablam personalni kompjuter in xškatlo 360
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Član foruma, predstavi se! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Član foruma, predstavi se!   Član foruma, predstavi se! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Član foruma, predstavi se!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pravila foruma OBVEZNO prebrati!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Razno :: Ostalo-
Pojdi na: