PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 quake?ne en velik dreq

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
LISJAK

LISJAK


Število prispevkov : 6
Join date : 16/01/2008
Age : 47
Kraj : še malo levo...

quake?ne en velik dreq Empty
ObjavljaNaslov sporočila: quake?ne en velik dreq   quake?ne en velik dreq Icon_minitimePet Jun 20, 2008 7:05 pm

me je šokiralo Sad ,ves navdušen sem zalaufal špil What a Face ,igral kako minuto Suspect ,pol pa napizdil otroke Twisted Evil ,ker mi je priklopil ps one na tv No No .seveda je bil jok in stok in nihče ni bil kriv Suspect ,nakar ugotovim(ves besen),da v bistvu laufa ps3 Rolling Eyes .sm seveda ugasnil in se zjokal Crying or Very sad .v letu 2008 na ps3 taka grafika affraid .tiste jame v franciji in španiji iz kamene dobe majo buljšo.sramota za vse ki so meli prste vmes,naj jim prsti zakrnijo da se nikoli več ne dotaknejo svetinje ps3.sori,ampak sem moral malo paro spustit scratch
Nazaj na vrh Go down
Blaz




Število prispevkov : 118
Join date : 13/05/2008

quake?ne en velik dreq Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: quake?ne en velik dreq   quake?ne en velik dreq Icon_minitimePet Jun 20, 2008 9:34 pm

Bogi človk ti res rabiš it na dopust lol! ( pa brez konzol)
Nazaj na vrh Go down
LISJAK

LISJAK


Število prispevkov : 6
Join date : 16/01/2008
Age : 47
Kraj : še malo levo...

quake?ne en velik dreq Empty
ObjavljaNaslov sporočila: re   quake?ne en velik dreq Icon_minitimeTor Jun 24, 2008 12:48 am

ja se strinjam Cool .razmišlam affraid , da bi odprl neke vrste komuno za sebi podobne Twisted Evil .gužva garantirana Wink .še nepovratna sredstva za dobit.. santa ..,ampak špil je pa poden.
lp Sleep
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





quake?ne en velik dreq Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: quake?ne en velik dreq   quake?ne en velik dreq Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
quake?ne en velik dreq
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Igre :: Igre za PS3-
Pojdi na: