PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Redeemer - Beyond Total Control

Go down 
AvtorSporočilo
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Redeemer - Beyond Total Control Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Redeemer - Beyond Total Control   Redeemer - Beyond Total Control Icon_minitimePon Jan 14, 2008 12:43 pm

by tothk on Wed, 9. Nov 2005, 13:58
Kupil sem redeemer pri playgamu moram vam reči daje ok stvar ker delujejo do zdaj vse igre ki sem jih probal na tipkovnico in miško mislim da se je splačalo kupit


Res te zelo prosim in če le lahko pišeš v ta post katere igre delujejo?
hvala!



medal of honor - europa assault , san andreas ostale bom pa dodal najverjetneje ta teden, bom tud probal gt 4.
Wao še se da ekstara nastavit se tipke na tipkovnici kak ti paše ter hitrost miske tud prava mašina nimas kaj


Dela tud GT 4 brez problema pa fifa06 tud sam je pa fifo lazje igrati prek gemparda , jaz mislim da se ostale igre funkcionirajo brez problema lahko pa se ekstra napise cela paleta iger ko se proba sam to rabi svoj čas ..... Še enkrat hvala playgamu za to stvar , svaka vam čast.
P.S GT4 igras samo na tipkovnici brez miske al je ful enostavno uporabljas iste tipke kot na pc za vozit avtomobile ,lahka pa si spremeniš ce ti je zelja
Pa se nekaj navodila so v anglescini in nemscini ter v italjanscini treba dobro znat eno od teh jezikov ker drugace si tesko spreminjas nastavitve na tipkovnici ce hoces meti drugace nastavljeno kot prevzeto (al pa play doda slovenski prevod ,


dans sem ga dobil pa neki nevem.

-ka naredim da mi bo delo
ko sem ga prvič priklopo je delo in sem lahko samo avto vozil pri driv3r.
potem sem ogasnil konzolo in ga odklopil. čez nekaj časa sem ga spet priklopiv pa ni hotel delat.

pa samo ena lučka mi na njem gori.


prva lucka more nonstop svetiti one tri ostale pa svetijo ko mas vklopljeno kjero od nastavljene memorije tipk. lahko mas sranjeno pojubno izbiro tip za sako igro posebej kak ti pase od F1 do F8 in te lucke ti javijo kjero kombinacijo mas vklopjeno v navodilih lepo se pise sam ga je treba prebrat sem ze dostikrat omenil na forumu da je dobro znat eno od tujih jezikov ker drugace je nastavitev Redeemerja zelo tezavno
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
 
Redeemer - Beyond Total Control
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Konzole :: PS2-
Pojdi na: