PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Halo 1 in Halo 2

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Halo 1 in Halo 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Halo 1 in Halo 2   Halo 1 in Halo 2 Icon_minitimePon Jan 14, 2008 4:29 pm

Halo 1 in Halo 2 Halo_XBOX

Igra leta!


Halo 1 in Halo 2 Halo2

Lastniki Xbox-ov, ste ju preigrali? Very Happy Ne dvomim... Wink
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
aaa

aaa


Število prispevkov : 34
Join date : 14/01/2008
Age : 30
Kraj : Skofja Loka

Halo 1 in Halo 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Halo 1 in Halo 2   Halo 1 in Halo 2 Icon_minitimePon Jan 14, 2008 5:19 pm

nikoli preigral hala 2, tudi 3. mi ni vsec. preprosto mi ta zvrt ni vsec + kako naj vem kam streljat ce je stvor iste barve kot zid Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 42
Kraj : NM

Halo 1 in Halo 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Halo 1 in Halo 2   Halo 1 in Halo 2 Icon_minitimePon Jan 14, 2008 5:22 pm

sm čakal da me en prehiti, meni tudi nikakor nepotegne ta zvrst,sm se bo zdejle kdo najdu, pa nama obema moril, sej enako je , enim pa dirkaške ali kej podobnega nikakor ni!


Je pa roko na srce točno ta igra, dvignila xbox v visoko prodajo, ko je bila igra na policah trgovin je rata čista norišnica, pa tudi pooz so anredili xbox 360 Halo, le zakaj, ker pač sama igrica je v veliko število igralcev nekaj pustila na srcu, pač igra je nora, lepa grafika, multi način igranja, žal ni zame ,pa vseeno ljudje smo si različni! Razz
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
aaa

aaa


Število prispevkov : 34
Join date : 14/01/2008
Age : 30
Kraj : Skofja Loka

Halo 1 in Halo 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Halo 1 in Halo 2   Halo 1 in Halo 2 Icon_minitimePon Jan 14, 2008 5:27 pm

ce bi imel live bi verjetno to igro zelo igral, a ker ga nimam mi nekako nikoli ni potegnila. Single player pa sigurno najdes kej boljsega Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Halo 1 in Halo 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Halo 1 in Halo 2   Halo 1 in Halo 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Halo 1 in Halo 2
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Halo 3
» Halo 3 Xbox 360 Wireless Headset Limited Edition

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Igre :: Igre za Xbox-
Pojdi na: