PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 (Official Thread) Nintendo Wii

Go down 
+2
jurc-back
Cloud
6 posters
AvtorSporočilo
Cloud

Cloud


Število prispevkov : 32
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Maribor

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 14, 2008 7:30 pm

Razprave, novice in mnenja o konzoli, ki ponuja inovativnost in zabavo.

Nintendo je kot kaže zadel v terno, z izdajo grafično in strojno podhranjene konzole, poimenovane Wii. A kaj je privedlo do tega, da se Beli Princ prodaja v tako velikih količinah (do zdaj prodanih več kot 12 milijonov konzol)?! Predvsem to, da je "Family Fun". Kaj to pomeni...se sprašujete. To je konzola, ki je namenjena dobesedno vsem, od stricov, babic, sestric, očetov in mam, pa do ostale "žlahte". Tudi, če noben od njih še videl ni konzole, kaj šele prijel in igral kaj na njej. Popeljite jih v zabavo s vključenim izvodom Wii Sportsa, igre ki zasvaja v dvoje, troje in četvero. Vse kar potrebujte je, dovoljšna količina Wiimotov (pilot oz. joypad s katerim igramo Wii igre, nunchak je potreben le pri boksu), veliko prostora in dobršna mera dobre volje. Wii igre pa niso namenjene samo širokim množicam po svetu. Wii je konzola, primerna tudi za hardcore gamerje. Super Mario Galaxy, RESI, SSBM, Endless Ocean, No More Heroes, Zelda: TP, Trauma Center... so naslovi, ki so bodisi že obiskali Wii, bodisi še ga bodo. Poleg vsega tega, pa je Nintendo našel še en način, da odvzame denar kupcem, imenovan Wii Shop. Ta vsaki teden dodaja nove klasike iz starih časov oz. iz časov SNESa, Nintenda 64, NESa, Sega Mega Drive-a in drugih. Tako se lahko poslužite klasik tipa Super Metroid, Breath of Fire in raznih Zeld, ki ste jih preigrali kot otroci, ali pa jih še nameravate. Wii tudi omogoča igranje iger iz GameCuba.

Zatorej, če iščete konzolo, s katero boste navdušili vse in sebe, odhitite v trgovino, kupite Wiija in ga prikopite na televizijo. Vse kar vam preostane je....da se pričnete zabavat.
Nazaj na vrh Go down
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 14, 2008 7:54 pm

Ja, sem uporabnik wiija ze kake 3 mesece morda 4 in mi je wii preprosto res dobra stvarca, veliko dobrih iger kot so naprimer:
-Zelda
-Mario paper
-Metroid prime
-Guitar hero
-Resident evil 4
-Star wars lego
itd.. bounce
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeTor Jan 15, 2008 10:54 am

Tako kot je Cloud napisal: WII je resnično konzola, na kateri lahko sodelujejo vsi v družini. WII na nek način povezuje družino, saj se na tak način, da skupaj igrajo, tudi družijo in bolje spoznavajo. Smile Super konzola!
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
Cloud

Cloud


Število prispevkov : 32
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Maribor

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 4:16 pm

Kdo si lasti to konzolo na tem forumu?
Nazaj na vrh Go down
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 5:04 pm

jaz si jo lastim, in je kul
Nazaj na vrh Go down
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 43
Kraj : NM

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 5:32 pm

mam in mi sm počiva, kak tenis mal nabijam... lol!
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 43
Kraj : NM

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeSre Jan 16, 2008 5:33 pm

Cloud cheers kapo dol,zelo lepo predstavljeno! Cool
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
Cloud

Cloud


Število prispevkov : 32
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Maribor

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePet Jan 18, 2008 4:38 pm

Trudim se...heh. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Klemen




Število prispevkov : 14
Join date : 14/01/2008
Age : 35
Kraj : Maribor

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 10:24 pm

tudi jaz sem ponosen lastnik te konzole, čeprav Rolling Eyes ko na izide iger pomislim sploh v evropi Question scratch
Nazaj na vrh Go down
plavi




Število prispevkov : 15
Join date : 19/01/2008

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 11:40 pm

mogoče je res da je Nintendo Wii družinska konzola vendar ja ne kupujem konzole da bojo moji starci ,strici al pa dedki igrali ampak da je ja nabijam , ma playstation je zakon a zdej ko pride še GRAN TURISMO za PS3 pol si pa kupim konzolo pa taman dušo prodam vragu Twisted Evil Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Cloud

Cloud


Število prispevkov : 32
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Maribor

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 11:45 pm

No...tu se pa ne strinjam s tabo. Res je, da je Wii family fun, a je poleg vsega tega še uber hardcore konzola. Poskusi s kakšno Zeldo: TP, Super Mario Galaxy, Metroid Prime 3: Corruption, pa mogoce se kaksen Trauma Center ali pa Medal of Heroes. Izjemnih iger je seveda še veliko več. Poskusi kakšno, pa potem deli vtise z nami.
Nazaj na vrh Go down
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeNed Jan 20, 2008 11:58 pm

Ma ja po mojem mnenju lih ni tr00 gamer konzola...tko za urco na dan je pa kul stvar.
study
Nazaj na vrh Go down
plavi




Število prispevkov : 15
Join date : 19/01/2008

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 21, 2008 12:03 am

@cloud nism nč slabega mislu o tej konzoli daleč od tega če bi bila slaba potem se nebi prodajala v tako velikem številu samo pač sm mislu v šali da je nebi kupu da bi jo moji starci ... igrali, drgač pa je res da je nisem sprobal in je najbrž tud nebom ker se bojim da bi mi bila mogoče všeč pa bi jo moral kupit Laughing

Lej vsaka konzola mora danes bit več ali manj dobra saj drugač nebi obstala na trgu saj je konkurenca danes tako velika da kr glava boli.
Nazaj na vrh Go down
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 21, 2008 12:10 am

Mah, men sploh ni vazn kaksna je konzola, men je vazno sam da se zabavam ...
Moje najljubse igre pa so :
-Guitar hero 3
-Medal of honor
-Mario paper..

Jst nimam nobene zelje igrat neki ful lepe grafike, men je cist zadost da igram wii ..




elephant
Nazaj na vrh Go down
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 43
Kraj : NM

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 21, 2008 12:52 am

dej dej plavi priznej da si len no, ma mi smo večian ki se zleknemo pa nabijamo,če se že matramo držimo volan v roki, sm vseen konzola je neki drugega, zabavnega do kraja,neki novega rećeno, meni osebno je dobra, sm probal nism niti malo drugih iger ,razen wii sport, morm si en dan cajt vzet..
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 21, 2008 1:31 am

Play po tvojih govoricah si zelo zaseden.. lol!
Nazaj na vrh Go down
plavi




Število prispevkov : 15
Join date : 19/01/2008

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 21, 2008 8:29 pm

ja pa len , me neeeeeee Smile po pravici povedano včasih sm nabijal playko po cele dane , da se mi je kr mešalo, ampak zdej malo manj saj veš služba, pa beyba jebiga ženska mi je vzela še to malo časa kaj sm ga mel , glih je bom moral navadit na konzole da bom meu s kom igrat.
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimeSre Jan 23, 2008 11:29 am

Točno tako, plavi cheers Pozdravi beybo Very Happy I love you pa jo nauči igrat, pa bomo enkrat nekaj skupaj užgali cheers

Se opravičujem za delni off topic santa
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nintendo WII podvojil prodajo   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 28, 2008 4:41 pm

Nintendo je dal ven novico, da je od meseca marca do meseca decembra 2007 ustvaril dvakratni dobiček, tudi prodaja Nintendo WII-ja je poskočila za 85%. Ta trenutek je na svetu prodanih okoli 20 milijonov WII-jev. affraid



V Evropi se šteje milijonska prodaja WII Playa (2,3 milijona), Super Mario Galaxy i Twilight Princess ( 1,3 milijona), Mario Party 8 (1 milijon). DS se je v enakem času prodal v 24,5 milijona primerkov, celoten seštevek prodaje pa znaša 64,79 milijonov. (no, če komu ne bo jasno, kaj je DS, to je najbolj prodajana hanheld konzola).



Od teh 24,5 milijonov prodanih DS konzol je Evropa pokupila 20 milijonov, ostalo ostali kontinenti. Najbolj prodajani naslovi za DS so Nintendogs z 8 milijonov prodanih iger, Brain Training i More Brain Training s 5 milijonov prodanih primerkov. Splača se omeniti še več kot 3 milijonov prodanih primerkov New Super Mario Bros ter 2 milijona prodanih Mario Kart DS iger.
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
jurc-back

jurc-back


Število prispevkov : 43
Join date : 14/01/2008
Age : 31
Kraj : Škofja Loka

(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitimePon Jan 28, 2008 6:36 pm

Itka, wii cist razfaka.. sploh ne vem zakva je tako mocno prodan..
Gameplay je pr kakih igrah res debesticn an...
Mislm, da je fora nek nov gameplay ni neko prezveceno igranje na tipke in na gobico..

lol!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





(Official Thread) Nintendo Wii Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (Official Thread) Nintendo Wii   (Official Thread) Nintendo Wii Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
(Official Thread) Nintendo Wii
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» (Official Game Thread) Nintendo Wii
»  Nintendo DSI+ R4 LL
» Nintendo Wii
» P:Nintendo Wii+oprema!
» R4i kartica+4gb micro sd,za Nintendo DS, DSI, DS XL

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Konzole :: Wii-
Pojdi na: