PlayGame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PlayGame

www.playgame.biz
 
KazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Forza motorsport 2

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
aaa

aaa


Število prispevkov : 34
Join date : 14/01/2008
Age : 30
Kraj : Skofja Loka

Forza motorsport 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Forza motorsport 2   Forza motorsport 2 Icon_minitimePon Jan 14, 2008 9:09 pm

Forza motorsport 2 Forza2_BFront
Bodite prvi !!!


Forza motorsport 2 je ena izmed najboljsih dirkacin. Igra je pol-simulacija a se zmeraj ne moreste poceti vsega kar je v nfs. V karieri imate priblizno 300-400 avtov a na zalost jih je vec kot pol tekmovalnih. igra je zelo dolga in proti koncu celo zelo zajebana, se posebej ce igrate na yoystick. Avti se vozijo tako kot se morajo, tudi s tunanjem ni pretiravanja. Igro lahko igrate preko live-a, sistem lynka ter splitt screena. Ce imate 3 xboxe pa lahko vse tri povezete na tri ekrane in se pocutite kot v pravem avtomobilu ( ceprav vas bo to prislo toliko kot avto Very Happy ). Igra je sama po sebi odlicna le malo "zivljenja" ji manjka.


Forza motorsport 2 FORZA22
Forza motorsport 2 Sim-forza2-003_qjpreviewth
Nazaj na vrh Go down
Bianca-PG
Admin
Bianca-PG


Število prispevkov : 209
Join date : 14/01/2008
Kraj : Novo mesto - Straža

Forza motorsport 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forza motorsport 2   Forza motorsport 2 Icon_minitimeTor Jan 15, 2008 11:01 am

Ja itak, odličen špil. Me je kar sram, da sem pozabila nanj tongue Lep, kratek in jedernat opis si naredil cheers
Nazaj na vrh Go down
http://www.playgame.biz
Play
Admin
Play


Število prispevkov : 401
Join date : 11/01/2008
Age : 43
Kraj : NM

Forza motorsport 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forza motorsport 2   Forza motorsport 2 Icon_minitimeTor Jan 15, 2008 11:10 am

naj bovem kej dobrega al slabega od špila, slabo je sm to, da sm jo že ene 7x igral, pa xbox pordal, pa spet na novo, ja sm pol memory kupil sm čudn ja, dobro je pa to, da je proklemano vrhunski odličn špil,po grafiki, po fiziki, meni je res tungn material nadmočen, ko v neko civic daš boljšo mašino recimo 2200ccm4+turbo in ima bogi mali civic cca 650hp+, to mi je gust ko lahko res zelo dobr friziraš vozila itd, res nor špil,kdor ma x 360 in ima rad vsaj malo dirkačine, hitr v nabavo

še sam mam ene 5 bundlov, pa dma komot po ene 8eur igro,sm nima org škatle, ma sm dvd škatlico, bre fotk itd, je ap nova pa pocen...že mal na tržnico diši! Sleep
Nazaj na vrh Go down
http://www.slo-minimoto.com
Blaz




Število prispevkov : 118
Join date : 13/05/2008

Forza motorsport 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forza motorsport 2   Forza motorsport 2 Icon_minitimeTor Maj 13, 2008 6:23 pm

Zgleda fajn ce bom nabavu Xbox360 jo bom gotovo kupil.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Forza motorsport 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Forza motorsport 2   Forza motorsport 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Forza motorsport 2
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PlayGame :: Igre :: Igre za Xbox 360-
Pojdi na: